NOVINKA!!!

Časopis zdarma !
Kontakt
Potrebujete
poradiť?
Kontakt

Združenie

 
Záhradní centrá CS, obchodné združenie

Obchodné združenie Záhradní centrá CS je profesijné združenie fyzických a právnických osôb z Českej a Slovenské republiky, ktoré sa zaoberajú predajom celého záhradníckeho sortimentu s dôrazom na rastliny a služby v obore.

História združenia sa začala písať v roku 1998, v novej podobe fungovala v rokoch 2005- 2007. V tej dobe bolo členmi združenia 15 záhradných centier, ktorých spájal - a dodnes spája - jeden profesijný záujem: ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie služby spojené nielen s predajom živých rastlín, semien, záhradníckych potrieb a pomôcok, ale tiež s tvorbou vlastnej záhrady.

 

S rokom 2008 prešlo naše zoskupenie druhou transformáciou. Pribudlo niekoľko nových členov, z pôvodného združenia vzniklo obchodné združenie, boli spustené webové stránky, úpravami prešiel náš časopis - TIP záhradných centier. Názov družstva Záhradní centrá CS odráža aj naďalej skutočnosť, že okrem českých záhradných centier sú členmi družstva aj záhradné centrá zo Slovenska. Všetci naši členovia sa musia preukázať odbornosťou, zaručenou kvalitou a českou, respektíve slovenskou tradíciou. U každého z nás nájdete niečo navyše, avšak s veľkým sortimentom rastlín, substrátov, hnojív či záhradníckych potrieb budete spokojní u každého z nás. Aj naďalej sa pre vás budeme snažiť zabezpečovať u pestovateľov či výrobcov čo najkvalitnejší tovar za čo najlepšie ceny.

 
 
 

Časopis zdarma !

Čo je u nás nové

Prinášame Vám aktuálne inormácie zo Záhradného centra