NOVINKA!!!

Časopis zdarma !
Kontakt
Potrebujete
poradiť?
Kontakt

Rozprávkové Vianoce

08. 12. 2015      |
 

Čas sa pomaly míňa a za chvíľu nás pohltí čarovný čas Vianoc. Pre mnohých sú to najkrajšie sviatky, strávené v kruhu rodiny a srdcu najbližších. Sú to krásne dni, kedy sa aspoň na chvíľu ponoríme do jedinečnej atmosféry, ktorá je sprevádzaná symbolmi. Neodmysliteľnou klasikou je vianočný stromček, ale taktiež sú aj rastliny ako napr. vianočná hviezda, imelo a kaktus.

     

Vianočný čas sa nám blíži a my sa snažíme skrášliť naše príbytky rôznymi dekoráciami a výzdobou. Veľmi pekným oživením sú už spomínané rastliny ako vianočná hviezda, kaktus, ale taktiež aj amaryla a zornica. Na trhu sú dnes bežne dostupné a určite sú milým oživením a potrhnutím týchto sviatkov.

   

K Vianociam už neodmysliteľne patria rôzne aranžmány napr. v podobe vencov. Tie si môžete zhotoviť svojpomocne alebo prípadne zakúpiť. Na trhu sú dnes dostupné rôzne druhy cez klasiku až po extravaganciu. Fantázií sa medze nekladú. Použiť sa dá čokoľvek čo nám napr. ponúka príroda (mach, šišky (borovicové alebo smrekové), rôzne plody (šípky, gaštany...).....Ak sa rozhodnete použiť čečinu, vyberajte si takú, ktorá je trváca a neopadáva. Najlepšie sa k takémuto účelu hodí čečina z jedle. Veniec si taktiež môžete zhotoviť aj z cyprušteku a borievky. 

  

 

 
Zdielať článok na Facebooku

Časopis zdarma !

Čo je u nás nové

Prinášame Vám aktuálne inormácie zo Záhradného centra